Tel: 0212 858 0701
iletisim@ozakmuhendislik.com
Teknik Servis Talebi

Hakkımızda

ANASAYFAHakkımızda
Video poster

Biz Kimiz ?

Harika teknoloji her zaman
mükemmel ilişkilere dayalı.

Projelerin sorunsuz çalışmasını sağlayan esneklik türünü sağlayarak yüksek vasıflı teknik danışmanlar aracılığıyla yüksek kaliteli hizmetler sunuyoruz.

Özak Mühendislik

32 yıldır sektörde çalışmalarını sürdüren ÖZAK MÜHENDİSLİK, ticari ve endüstriyel işletmelerin arsa alımından ekonomik ömürlerini tamamlayıncaya kadar süren elektrik sistemlerini kurmakta ve kuruluş sonrası hizmetler vermektedir. Tüm projelerinde çalışmalarını mesleki yönden donanımlı ekibiyle gerçekleştirmektedir.
MİSYONUMUZ

Misyon olarak her zaman güvenliği ön planda tutmaktayız. Elektrik işleri çok tedbirli uzman kişiler tarafından uygulandığı zaman doğru amaca hizmet etmektedir. Aynı zamanda çözümlerimizde her zaman teknoloji ile estetiği birbirine harmanlayarak en optimize sonuçları almayı hedeflemekteyiz. En önemlisi ise iş ahlakı, etik değerler ve dürüstlükten asla ödün vermeden var gücümüz ile çalışmaktan gurur ve mutluluk duymaktayız.

VİZYONUMUZ

Vizyonumuz, dünyadaki teknolojik gelişmelere paralel olarak ürün alt yapısını sürekli geliştirerek, tasarım ve hizmetlerde koşulsuz müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, gücünü çalışanlarından alarak, sosyal sorumluluklarının farkında, küresel rekabete uyumlu bir şirket olmaktır.

Çözüm Ortaklarımız

EAE ELEKTRİKEAE ELEKTRİK
EAE AYDINLATMAEAE AYDINLATMA
eae-elektroteknikeae-elektroteknik
entesentes
mitsubishimitsubishi
klemsanklemsan
vikoviko
litpalitpa
birtasbirtas
birtasbirtas
birtasbirtas
birtasbirtas
4.5/5
Özak Whatsapp
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?