Tel: 0212 858 0701
iletisim@ozakmuhendislik.com
Teknik Servis Talebi

Elektrik Panoları Ticari Servisler

ANASAYFAElektrik Panoları Ticari Servisler

TİCARİ SERVİSLER

Projelendirme

Bir elektrik pano projesi tasarlanırken, teknik çizimin bütün oluşumlarıyla montaj aşamasında ve uygulamada sorun çıkartmaması gerekmektedir. Çizimi ve tasarımı yanlış yapılmış bir proje işletmenizin veya tesisinizin sorunlarına cevap veremeyebilir ve yatırımlar boşa gitmiş olur. Bu nedenle profesyonel çizim uygulamaları ve deneyimli montaj ekibi ile grup çalışması yapılarak tasarlanan elektrik panolarında bütün adımların kusursuz işlediğinden emin olarak projelendirme hizmeti vermekteyiz.

TİCARİ SERVİSLER

Üretim

Pano üretiminde gerek güç, dağıtım ve kompanzasyon panoları olsun gerekse endüstriyel makinalar için otomasyon pano üretim hizmeti verilmektedir. Şalt malzemeleri, kabin sacları ve kullanılan kablo kalitesi yönetmeliklere uygun ve CE sertifikalıdır. Herhangi bir aksaklıkta kullanılan ürünler ve üretilen panolarımız 2 yıl garantilidir. Alanında deneyimli ustalarımızın elinden geçen panolar, mühendislerimiz tarafından kalite kontrol hattını da geçtikten sonra siz müşterilerimize teslim edilmek üzere kargolanmaktadır.

TİCARİ SERVİSLER

Güç Yükseltme ve Arıza Çözüm

Sanayi tesisleri işledikçe ve büyüdükçe endüstriyel makine ihtiyaçları artmaktadır. Yeni bir hat kurulumu ve eklenecek yeni makineler otomatik olarak güç arttırım ihtiyacını da beraberinde getirir. Bu gibi durumlarda mevcut pano sistemlerinin revize işlemlerini ihtiyaçlar doğrultusunda yenileyerek işletmelerin sorunsuz bir şekilde çalışmalarına yardımcı olmaktayız.
Ayrıca bazen elektrik panosu içerisinde yaşanan komponent arızalarında üretimin ve çalışmaların aksamaması için deneyimli ekibimiz arızalı konuma müdahale ederek gerek çözüm aşamasında gerek yönlendirme aşamasında müşterilerimize destek vermekten mutluluk duymaktadır.

Özak Whatsapp
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?