Tel: 0212 858 0701
iletisim@ozakmuhendislik.com
Teknik Servis Talebi

Elektrik Tesisat Hizmetleri

ANASAYFAElektrik Tesisat Hizmetleri

Elektrik Tesisat Hizmetleri

Kablolama Hizmetleri

Elektrik kabloları, bir işletmenin damarlarıdır. İletimi ve enerjilendirme işlemlerini kablolar sayesinde yapmaktayız. Eğer doğru kablo kesiti ve türü kullanılmaz ise sistemde arızalara sebep olur. Aynı zamanda kablolama işlemlerinin büyük bir dikkatle yapılması gerekmektedir. Montaj yapılırken kabloların ezilmemesi ve kanal sistemi üzerinde kablonun zedelenmemesi gerekmektedir. Uzman ekibimiz ve profesyonel çalışma ekipmanlarımız ile doğru ve yerinde montaj işleri yapmaktayız.

Elektrik Tesisat Hizmetleri

Kablo Tava ve Kanal Sistemleri

Tava ve kanal sistemleri tesisteki kabloları taşımak ve desteklemek için kullanılır. Kanal ve tava sistemleri montaj işlerinde dikkat edilmesi gereken hususlardan en önemlisi kanalı nereye ve hangi bölgeye montajlamak gerektiğidir. Çünkü kabloların kesitleri büyüdükçe ağırlıkları da artmaktadır. Özenli montajlama yapılmayan kanal sistemleri gün geçtikçe yamulabilir hatta çökebilir. Bu yüzden Özak Mühendislik olarak kanal sistemlerinde her zaman doğru ve özenli işçilikler çıkarmak ilk hedefimizdir.

Elektrik Tesisat Hizmetleri

Busbar Sistemleri

Busbar sistemlerinin en büyük avantajlarından biri modüler yapıda olmasıdır. İşletmelerde ve sanayi kuruluşlarında her türlü güç ihtiyacına karşılık vermekte olan busbar sistemleri yerleşim değişiklikleri ve ilave tasarımlara, tesisin çalışan kısımlarına etki etmeden enerjilendirme işlemlerine olanak sağlamaktadır. Bu sayede enerji kesintisi olmadan ilaveler yapılabilir ve çalışma ortamını etkilemez. Özak Mühendislik olarak işleyen ve üreten tesislerin bir an önce işlerini profesyonelce yapmak ve kesintiyi en aza indirgemek adına busbar sistemleri ile enerjilendirme çalışmalarını yürütmekteyiz.

Özak Whatsapp
Merhaba, Size nasıl yardımcı olabilirim ?